THERM
Budowa i Remonty Pieców
Szymon Ściegienny

+48 60 034 36 50
+48 72 455 18 39
www.piece-przemyslowe.com.pl


 
.


  
Dewizą naszej firmy jest ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ I JAKOŚĆ !!!

W tym roku naszym celem jest uzyskanie certyfikatu jakości ISO 9002, aby  potwierdzić gwarancje jakości naszych produktów oraz rzetelnej obsługi serwisowej.

Chcemy stać się głównym producentem pieców elektrycznych budowanych na bazie najnowszych technologii włóknistych i dlatego oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy, dogodne warunki płatności, upusty cenowe dla stałych klientów oraz możliwość negocjacji cen przy zakupach większej ilości towaru.

Zbieramy wszystkie uwagi klientów, które są następnie wnikliwe analizowane przez naszych ekspertów w myśl zasady, że każda opinia wzbogaca naszą wiedzę przyczyniając się do produkcji lepszej jakościowo.

Dla wszystkich zainteresowanych przesyłamy listę referencyjną naszych klientów, byście Państwo mogli od nich usłyszeć obiektywną opinię o naszych wyrobach i usługach.

Profil przedsiębiorstwa

Nasza firma istnieje od 1983 roku, a swoją działalnością obejmuje zarówno produkcję jak i remonty elektrycznych pieców, a także podstawowych urządzeń do produkcji ceramiki jak toczki o napędzie nożnym i elektrycznym oraz różnego rodzaju mieszadła. Oferujemy szereg usług związanych z naszą produkcją, a także: transportem, doradztwem oraz usługami pogwarancyjnymi nie tylko dla naszych wyrobów. Dodatkowo nasza oferta jest poszerzona o handel używanymi urządzeniami i podzespołami grzewczymi oraz oferujemy w ciągłej sprzedaży doskonałą plastyczną białoruską glinę.

Współpracujemy z wieloma ośrodkami naukowo badawczymi w Polsce jak i za granicą, dla których wykonujemy nietypowe konstrukcje urządzeń cieplnych do zastosowań specjalnych, dzięki czemu potrafimy podołać każdemu nietypowemu zamówieniu.

  Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

THERM